Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DD6812-100)
NIKE

NIKE Dri-FIT Sport Clash

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Sport Clash е машка маица за тренинг создадена за чувство на удобност и комфор при различни активности. Има препознатливи Nike мотиви кои ќе придонесат за вашиот автентичен и спортски стил. Материјалот е направен од Nike Dri-FIT технологија која ја отфрла потта и ви овозможува да останете суви за време на најпребирливите делови. Облечете ја Nike Dri-FIT Sport Clash машката маица и тргнете во акција. Спецификација: Машка маица - тренинг Стандарден крој Кратки ракави Технологија Nike Dri-FIT Nike брендирање Машинско перење Состав: 59% памук, 41% полиестер .
Подетално

Nike Dri-FIT Sport Clash е машка маица за тренинг создадена за чувство на удобност и комфор при различни активности. Има препознатливи Nike мотиви кои ќе придонесат за вашиот автентичен и спортски стил. Материјалот е направен од Nike Dri-FIT технологија која ја отфрла потта и ви овозможува да останете суви за време на најпребирливите делови. Облечете ја Nike Dri-FIT Sport Clash машката маица и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Машка маица - тренинг
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Технологија Nike Dri-FIT
 • Nike брендирање
 • Машинско перење
 • Состав: 59% памук, 41% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош