Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
ELLESSE DALIA KIDS FULL ZIP
ELLESSE DALIA KIDS FULL ZIP
ELLESSE DALIA KIDS FULL ZIP
ELLESSE DALIA KIDS FULL ZIP
Детски дуксер
Код на производ:
(ELA203G655-48)
ELLESSE

ELLESSE DALIA KIDS FULL ZIP

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 3-4г.
 • 4.5 *
 • 5 *
 • 5.5 *
 • 6 5-6г.
 • 6.5 *
 • 7 *
 • 7.5 *
 • 8 7-8г.
 • 8.5 *
 • 9 *
 • 9.5 *
 • 10 9-10г.
 • 10.5 *
 • 11 *
 • 11.5 *
 • 12 11-12г.
 • 12.5 *
 • 13 *
 • 14 13-14г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 3-4г.
4.5
5
5.5
6 5-6г.
6.5
7
7.5
8 7-8г.
8.5
9
9.5
10 9-10г.
10.5
11
11.5
12 11-12г.
12.5
13
14 13-14г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 3-4г.
4.5
5
5.5
6 5-6г.
6.5
7
7.5
8 7-8г.
8.5
9
9.5
10 9-10г.
10.5
11
11.5
12 11-12г.
12.5
13
14 13-14г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA213U651-08
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELM193301-03
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Помош