Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas W FI 3B BOMBER
adidas W FI 3B BOMBER
adidas W FI 3B BOMBER
adidas W FI 3B BOMBER
adidas W FI 3B BOMBER
adidas W FI 3B BOMBER
adidas W FI 3B BOMBER
adidas W FI 3B BOMBER
Женски дуксер
Код на производ:
(H24105)
adidas

adidas W FI 3B BOMBER

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.645 ДЕН
Заштеда: 643 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS е женски дуксер кој се истакнува со софистициран изглед. Претставува неицрпен извор на комбинации и различни стилови во едно.
Подетално

adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS е женски дуксер кој се истакнува со софистициран изглед. Претставува неицрпен извор на комбинации и различни стилови во едно.  Се одликува со поедноставен изглед однапред, додека од задната страна поседува масивно Badge of Sport лого со кое ѝ одава почест на богатата спортска традиција. Изработена е од мек материјал богат со памук, кој делумно е направен од рециклирана ткаенина. Рециклираните материјали се дел од иницијативата и амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. Поддржете ја оваа амбиција и придружете се на тимот на adidas со SPORTSWEAR FUTUREE ICONS женски дуксер.

Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Патент низ целата должина
 • Предни џебови со патент
 • Badge of Sport лого
 • Primegreen
 • Состав: 57% памук, 33% рециклиран полиестер, 10% рециклиран памук
 • Боја: светло портокалова
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS е женски дуксер кој се истакнува со софистициран изглед. Претставува неицрпен извор на комбинации и различни стилови во едно.  Се одликува со поедноставен изглед однапред, додека од задната страна поседува масивно Badge of Sport лого со кое ѝ одава почест на богатата спортска традиција. Изработена е од мек материјал богат со памук, кој делумно е направен од рециклирана ткаенина. Рециклираните материјали се дел од иницијативата и амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. Поддржете ја оваа амбиција и придружете се на тимот на adidas со SPORTSWEAR FUTUREE ICONS женски дуксер.

Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Патент низ целата должина
 • Предни џебови со патент
 • Badge of Sport лого
 • Primegreen
 • Состав: 57% памук, 33% рециклиран полиестер, 10% рециклиран памук
 • Боја: светло портокалова
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H32527
3.135 ДЕН
Заштеда 15%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H24183
4.665 ДЕН
Заштеда 15%
5.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H07761
2.880 ДЕН
Заштеда 15%
3.388 ДЕН
Помош