Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO TOUCH LOGO HOODIE JNR
UMBRO TOUCH LOGO HOODIE JNR
UMBRO TOUCH LOGO HOODIE JNR
UMBRO TOUCH LOGO HOODIE JNR
UMBRO TOUCH LOGO HOODIE JNR
UMBRO TOUCH LOGO HOODIE JNR
UMBRO TOUCH LOGO HOODIE JNR
UMBRO TOUCH LOGO HOODIE JNR
Детски дуксер
Код на производ:
(UMA213B610-01)
UMBRO

UMBRO TOUCH LOGO HOODIE JNR

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална Цена
3.190 ДЕН
Моментална Цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 *
 • 4.5 *
 • 5 *
 • 5.5 *
 • 6 5-6г.
 • 6.5 *
 • 7 *
 • 7.5 *
 • 8 7-8г.
 • 8.5 *
 • 9 *
 • 9.5 *
 • 10 9-10г.
 • 10.5 *
 • 11 *
 • 11.5 *
 • 12 11-12г.
 • 12.5 *
 • 13 *
 • 14 13-14г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4
4.5
5
5.5
6 5-6г.
6.5
7
7.5
8 7-8г.
8.5
9
9.5
10 9-10г.
10.5
11
11.5
12 11-12г.
12.5
13
14 13-14г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4
4.5
5
5.5
6 5-6г.
6.5
7
7.5
8 7-8г.
8.5
9
9.5
10 9-10г.
10.5
11
11.5
12 11-12г.
12.5
13
14 13-14г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош