Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE PSG Y NK GFA FLC PANT BB
NIKE PSG Y NK GFA FLC PANT BB
NIKE PSG Y NK GFA FLC PANT BB
NIKE PSG Y NK GFA FLC PANT BB
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CW0691-010)
NIKE

NIKE PSG Y NK GFA FLC PANT BB

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain се долен дел тренерка за момчиња, кои го сакаат фудбалот. Наменети се првенствено за фановите на фудбалскиот клуб PSG и ги содржи карактеристиките на овој познат клуб од Париз. Овој модел е многу удобен за носење бидејќи е направен од удобен француски фротир. Идеалени се за пешачење и релаксација после напорниот училишен ден. Имаат џебови во кои можете да ги спакувате потребните ситници пред да излезете. Патентот на глуждовите им овозможува на тинејџерите брзо да се пресоблечат и да ги истакнат своите нови патики. Овој долен дел тренерки го нагласуваат спортскиот дух на вашето дете и му даваат инспирација за високи цели. Спецификација: Состав: 82% памук 18% полиестер Дозволено е перење во машина .
Подетално

Nike Paris Saint-Germain се долен дел тренерка за момчиња, кои го сакаат фудбалот. Наменети се првенствено за фановите на фудбалскиот клуб PSG и ги содржи карактеристиките на овој познат клуб од Париз. Овој модел е многу удобен за носење бидејќи е направен од удобен француски фротир. Идеалени се за пешачење и релаксација после напорниот училишен ден. Имаат џебови во кои можете да ги спакувате потребните ситници пред да излезете. Патентот на глуждовите им овозможува на тинејџерите брзо да се пресоблечат и да ги истакнат своите нови патики. Овој долен дел тренерки го нагласуваат спортскиот дух на вашето дете и му даваат инспирација за високи цели. Спецификација:

 • Состав: 82% памук 18% полиестер
 • Дозволено е перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Paris Saint-Germain се долен дел тренерка за момчиња, кои го сакаат фудбалот. Наменети се првенствено за фановите на фудбалскиот клуб PSG и ги содржи карактеристиките на овој познат клуб од Париз. Овој модел е многу удобен за носење бидејќи е направен од удобен француски фротир. Идеалени се за пешачење и релаксација после напорниот училишен ден. Имаат џебови во кои можете да ги спакувате потребните ситници пред да излезете. Патентот на глуждовите им овозможува на тинејџерите брзо да се пресоблечат и да ги истакнат своите нови патики. Овој долен дел тренерки го нагласуваат спортскиот дух на вашето дете и му даваат инспирација за високи цели. Спецификација:

 • Состав: 82% памук 18% полиестер
 • Дозволено е перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош