Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK BRIMFIELD
ICEPEAK BRIMFIELD
ICEPEAK BRIMFIELD
ICEPEAK BRIMFIELD
ICEPEAK BRIMFIELD
ICEPEAK BRIMFIELD
ICEPEAK BRIMFIELD
ICEPEAK BRIMFIELD
Машка јакна
Код на производ:
(57970682I-929)
ICEPEAK

ICEPEAK BRIMFIELD

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 XS
 • 48 S
 • 50 M
 • 52 L
 • 54 XL
 • 56 2XL
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд ICEPEAK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46 XS
48 S
50 M
52 L
54 XL
56 2XL
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 56192504I-382
5.593 ДЕН
Заштеда 30%
7.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 56192504I-817
5.593 ДЕН
Заштеда 30%
7.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 57979544I-990
3.493 ДЕН
Заштеда 30%
4.990 ДЕН
Помош