Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M J DF AIR FLC PO HOODIE
NIKE M J DF AIR FLC PO HOODIE
NIKE M J DF AIR FLC PO HOODIE
NIKE M J DF AIR FLC PO HOODIE
NIKE M J DF AIR FLC PO HOODIE
NIKE M J DF AIR FLC PO HOODIE
Машки дуксер
Код на производ:
(DA9860-010)
NIKE

NIKE M J DF AIR FLC PO HOODIE

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Донесете го урбаниот уличен стил на кошаркарските терени во Nike Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover машкиот дуксер. Топол и лесен, овој дуксер со капуљача, изработен од француски фротир ќе ви обезбеди целодневна удобност. Dri-FIT технологијата ви дава чувство на сувост и удобност во текот на денот. Се одликува со стандарден крој, вградена капуљача, реберести делови на ракавите и појасот и функционален џеб.  Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Стандарден Jordan крој Вградена капуљача Еластичен дел на ракавите и појасот Преден џеб Дозволено перење во машина Состав: 62% памук, 38% полиестер .
Подетално

Донесете го урбаниот уличен стил на кошаркарските терени во Nike Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover машкиот дуксер. Топол и лесен, овој дуксер со капуљача, изработен од француски фротир ќе ви обезбеди целодневна удобност. Dri-FIT технологијата ви дава чувство на сувост и удобност во текот на денот. Се одликува со стандарден крој, вградена капуљача, реберести делови на ракавите и појасот и функционален џеб.

 Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Стандарден Jordan крој
 • Вградена капуљача
 • Еластичен дел на ракавите и појасот
 • Преден џеб
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Донесете го урбаниот уличен стил на кошаркарските терени во Nike Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover машкиот дуксер. Топол и лесен, овој дуксер со капуљача, изработен од француски фротир ќе ви обезбеди целодневна удобност. Dri-FIT технологијата ви дава чувство на сувост и удобност во текот на денот. Се одликува со стандарден крој, вградена капуљача, реберести делови на ракавите и појасот и функционален џеб.

 Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Стандарден Jordan крој
 • Вградена капуљача
 • Еластичен дел на ракавите и појасот
 • Преден џеб
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош