Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
NIKE Dri-FIT Sport Clash
Машки дуксер
Код на производ:
(DD1723-476)
NIKE

NIKE Dri-FIT Sport Clash

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.312 ДЕН
Заштеда: 1.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Sport Clash е машки дуксер со капуљача, совршен за вашите активни денови или за релаксација после тренинг. Изработен е од лесна ткаенина која ви дава пријатно чувство во текот на денот. Ткаенината со Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви и фокусирани на целта пред вас. Широкиот крој ви овозможува максимална подвижност. Спецификација: Состав: 100% полиестер Широк крој Прилагодлива капуљача Патент ½ Машинско перење.
Подетално

Nike Dri-FIT Sport Clash е машки дуксер со капуљача, совршен за вашите активни денови или за релаксација после тренинг. Изработен е од лесна ткаенина која ви дава пријатно чувство во текот на денот. Ткаенината со Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви и фокусирани на целта пред вас. Широкиот крој ви овозможува максимална подвижност.
Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Широк крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Патент ½
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Dri-FIT Sport Clash е машки дуксер со капуљача, совршен за вашите активни денови или за релаксација после тренинг. Изработен е од лесна ткаенина која ви дава пријатно чувство во текот на денот. Ткаенината со Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви и фокусирани на целта пред вас. Широкиот крој ви овозможува максимална подвижност.
  Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Широк крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Патент ½
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош