Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M J ESS FLC PANT
NIKE M J ESS FLC PANT
NIKE M J ESS FLC PANT
NIKE M J ESS FLC PANT
NIKE M J ESS FLC PANT
NIKE M J ESS FLC PANT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DA9820-010)
NIKE

NIKE M J ESS FLC PANT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Essentials Fleece се долен дел машки тренерки со уникатен Џордан потпис. Освежете го вашиот гардеробер со ова модерно спортско парче со минималистички дизајн. Моделот е изработен од квалитетен и мек француски фротир со висока содржина на памук, кој ќе ви обезбеди топлина и удобност. Се одликува со стандарден крој, лежерни ногавици кои завршуваат со еластичен дел, еластичен појас со врвка и функционални џебови.  Спецификација: Машки тренерки долен дел - lifestyle Стандарден Jordan крој Прилагодлив еластичен појас Заден џеб, странични џебови   Дозволено перење во машина Состав: 82% памук, 18% полиестер .
Подетално

Nike Jordan Essentials Fleece се долен дел машки тренерки со уникатен Џордан потпис. Освежете го вашиот гардеробер со ова модерно спортско парче со минималистички дизајн. Моделот е изработен од квалитетен и мек француски фротир со висока содржина на памук, кој ќе ви обезбеди топлина и удобност. Се одликува со стандарден крој, лежерни ногавици кои завршуваат со еластичен дел, еластичен појас со врвка и функционални џебови.

 Спецификација:

 • Машки тренерки долен дел - lifestyle
 • Стандарден Jordan крој
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Заден џеб, странични џебови  
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Essentials Fleece се долен дел машки тренерки со уникатен Џордан потпис. Освежете го вашиот гардеробер со ова модерно спортско парче со минималистички дизајн. Моделот е изработен од квалитетен и мек француски фротир со висока содржина на памук, кој ќе ви обезбеди топлина и удобност. Се одликува со стандарден крој, лежерни ногавици кои завршуваат со еластичен дел, еластичен појас со врвка и функционални џебови.

 Спецификација:

 • Машки тренерки долен дел - lifestyle
 • Стандарден Jordan крој
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Заден џеб, странични џебови  
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош