Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SPORTSWEAR FLEECE
NIKE SPORTSWEAR FLEECE
NIKE SPORTSWEAR FLEECE
NIKE SPORTSWEAR FLEECE
NIKE SPORTSWEAR FLEECE
NIKE SPORTSWEAR FLEECE
NIKE SPORTSWEAR FLEECE
NIKE SPORTSWEAR FLEECE
Машки шорцеви
Код на производ:
(DA0688-337)
NIKE

NIKE SPORTSWEAR FLEECE

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.543 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech Fleece Shorts е машки шорц со класичен изглед кој е подготвен за улица. Изработен од Nike Tech Fleece ткаенината, носи мека удобност и лесна топлина за целодневно носење. Оваа памучна ткаенина е направена од мешавина од најмалку 75% рециклирани и органски влакна. Еластичниот појас со учкур ви овозможува да ја прилагодите големината на вашите потреби. Спецификација: Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер Памучна ткаенина е направена од мешавина од најмалку 75% рециклирани и органски влакна Код на производот: DA0688-337 .
Подетално

Nike Sportswear Tech Fleece Shorts е машки шорц со класичен изглед кој е подготвен за улица. Изработен од Nike Tech Fleece ткаенината, носи мека удобност и лесна топлина за целодневно носење. Оваа памучна ткаенина е направена од мешавина од најмалку 75% рециклирани и органски влакна. Еластичниот појас со учкур ви овозможува да ја прилагодите големината на вашите потреби.

Спецификација:

 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Памучна ткаенина е направена од мешавина од најмалку 75% рециклирани и органски влакна
 • Код на производот: DA0688-337
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош