Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машка маица
Код на производ:
(DJ1568-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear машката lifestyle маица е изработена од мек памук, што ја прави исклучително удобна за носење во текот на целиот ден. Повеќеслојната Futura графика му дава нов живот на ова неизбежно парче облека. Класичната силуета лежерно ја следи линијата на телото, нудејќи удобност и комфор. Спецификација: Модел: Standard fit Кратки ракави Материјал: 100% памук .
Подетално

Nike Sportswear машката lifestyle маица е изработена од мек памук, што ја прави исклучително удобна за носење во текот на целиот ден. Повеќеслојната Futura графика му дава нов живот на ова неизбежно парче облека. Класичната силуета лежерно ја следи линијата на телото, нудејќи удобност и комфор.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Кратки ракави
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош