Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M J PSG FLEECE PO HOODIE
M J PSG FLEECE PO HOODIE
M J PSG FLEECE PO HOODIE
M J PSG FLEECE PO HOODIE
M J PSG FLEECE PO HOODIE
M J PSG FLEECE PO HOODIE
M J PSG FLEECE PO HOODIE
M J PSG FLEECE PO HOODIE
M J PSG FLEECE PO HOODIE
M J PSG FLEECE PO HOODIE
Машки дуксер
Код на производ:
(CZ0815-010)
NIKE

M J PSG FLEECE PO HOODIE

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Зачувајте во листата на желби
Nike M J PSG FLEECE PO HOODIE е машки дуксер со капуљача кој ќе ви пружи удобност во текот на целиот ден. Направен е од мешавина на материјали со голем дел од мек памук. Има стандарден крој со спуштени рамена за опуштено чувство и непречена слобода на движење. Еластичните делови на ременот и на ракавите ќе спречи непотребни движења на материјалот. Големата Jumpman PSG графика од предната страна остава впечаток и го истакнува спортскиот стил. Спецификации: Состав: 80% памук, 20% полиестер Перење во машина Стандарден крој Капуљача Еластични делови на ременот и на ракавите Боја: Црна Код на производ: CZ0815-010 .
Подетално

Nike M J PSG FLEECE PO HOODIE е машки дуксер со капуљача кој ќе ви пружи удобност во текот на целиот ден.

Направен е од мешавина на материјали со голем дел од мек памук.

Има стандарден крој со спуштени рамена за опуштено чувство и непречена слобода на движење.

Еластичните делови на ременот и на ракавите ќе спречи непотребни движења на материјалот.

Големата Jumpman PSG графика од предната страна остава впечаток и го истакнува спортскиот стил.

Спецификации:

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Перење во машина
 • Стандарден крој
 • Капуљача
 • Еластични делови на ременот и на ракавите
 • Боја: Црна
 • Код на производ: CZ0815-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M J PSG FLEECE PO HOODIE е машки дуксер со капуљача кој ќе ви пружи удобност во текот на целиот ден.

Направен е од мешавина на материјали со голем дел од мек памук.

Има стандарден крој со спуштени рамена за опуштено чувство и непречена слобода на движење.

Еластичните делови на ременот и на ракавите ќе спречи непотребни движења на материјалот.

Големата Jumpman PSG графика од предната страна остава впечаток и го истакнува спортскиот стил.

Спецификации:

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Перење во машина
 • Стандарден крој
 • Капуљача
 • Еластични делови на ременот и на ракавите
 • Боја: Црна
 • Код на производ: CZ0815-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DA9818-687
3.951 ДЕН
Заштеда 10%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DB0888-657
4.311 ДЕН
Заштеда 10%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DB1088-010
4.851 ДЕН
Заштеда 10%
5.390 ДЕН
Помош