Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC N98
NIKE Liverpool FC N98
NIKE Liverpool FC N98
NIKE Liverpool FC N98
NIKE Liverpool FC N98
NIKE Liverpool FC N98
NIKE Liverpool FC N98
NIKE Liverpool FC N98
Машка јакна
Код на производ:
(DB2944-010)
NIKE

NIKE Liverpool FC N98

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Почит на познатите фудбалски загревања од 60-тите и 70-тите години, доаѓа во форма на Nike Liverpool FC N98 машкиот горен дел тренерка. Се карактеризира со контрастни пруги на ракавите и „fleur-de-lis“ графика кои го симболизираат легендарниот тим. Меката полиестерска ткаенина е пријатна и удобна за носење цел ден. Се одликува со џебови со патент за складирање на сите ваши ситници без кои не излегувате од станот. Покажете ја вашата љубов кон вашиот омилен клуб и бидете забележани на секој натпревар. Спецификација: Горен дел машка тренерка – за фудбал Стандарден крој Патент низ цела должина Еластични делови на ракавите и околу половината Странични џебови со патент „Fleur-de-lis“ графика Состав: 100% полиестер Машинско перење Боја: Црна .
Подетално

Почит на познатите фудбалски загревања од 60-тите и 70-тите години, доаѓа во форма на Nike Liverpool FC N98 машкиот горен дел тренерка. Се карактеризира со контрастни пруги на ракавите и „fleur-de-lis“ графика кои го симболизираат легендарниот тим. Меката полиестерска ткаенина е пријатна и удобна за носење цел ден. Се одликува со џебови со патент за складирање на сите ваши ситници без кои не излегувате од станот. Покажете ја вашата љубов кон вашиот омилен клуб и бидете забележани на секој натпревар.

Спецификација:

 • Горен дел машка тренерка – за фудбал
 • Стандарден крој
 • Патент низ цела должина
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Странични џебови со патент
 • „Fleur-de-lis“ графика
 • Состав: 100% полиестер
 • Машинско перење
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош