Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE BROOKLYN NETS DRI-FIT NBA
NIKE BROOKLYN NETS DRI-FIT NBA
NIKE BROOKLYN NETS DRI-FIT NBA
NIKE BROOKLYN NETS DRI-FIT NBA
Машка маица
Код на производ:
(DA5913-010)
NIKE

NIKE BROOKLYN NETS DRI-FIT NBA

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Освежете го вашиот гардеробер со едноставни и универзални парчиња кои можете да ги понесете со себе во секоја прилика. Nike BKN M NK DF ES PRT GPX SS TEE е класична машка маица со кратки ракави која совршено ќе се вклопи во вашиот секојдневен, спортски стил. Маицата е дел од колекцијата Sportswear, која има богато вкоренето наследство и носи безвременска оригиналност. Нагласеното графичко лого на предната страна на маицата испраќа јасна порака за автентичност, додека меката памучна ткаенина ви дава чувство на удобност и комфор. Спецификација: Стандарден крој за удобност Боја: сива Код на производот: DA5913-010 .
Подетално

Освежете го вашиот гардеробер со едноставни и универзални парчиња кои можете да ги понесете со себе во секоја прилика. Nike BKN M NK DF ES PRT GPX SS TEE е класична машка маица со кратки ракави која совршено ќе се вклопи во вашиот секојдневен, спортски стил. Маицата е дел од колекцијата Sportswear, која има богато вкоренето наследство и носи безвременска оригиналност. Нагласеното графичко лого на предната страна на маицата испраќа јасна порака за автентичност, додека меката памучна ткаенина ви дава чувство на удобност и комфор.

Спецификација:

 • Стандарден крој за удобност
 • Боја: сива
 • Код на производот: DA5913-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош