Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NKB DIGI CONFETTI JERSEY PO
NIKE NKB DIGI CONFETTI JERSEY PO
NIKE NKB DIGI CONFETTI JERSEY PO
NIKE NKB DIGI CONFETTI JERSEY PO
NIKE NKB DIGI CONFETTI JERSEY PO
NIKE NKB DIGI CONFETTI JERSEY PO
NIKE NKB DIGI CONFETTI JERSEY PO
NIKE NKB DIGI CONFETTI JERSEY PO
NIKE NKB DIGI CONFETTI JERSEY PO
NIKE NKB DIGI CONFETTI JERSEY PO
Детски дуксер
Код на производ:
(86H997-023)
NIKE

NIKE NKB DIGI CONFETTI JERSEY PO

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7 6-7г.
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 86J170-023
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 86J170-U89
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86J171-GEH
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Помош