Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Spiderman Cover Up
adidas Disney Spiderman Cover Up
adidas Disney Spiderman Cover Up
adidas Disney Spiderman Cover Up
adidas Disney Spiderman Cover Up
adidas Disney Spiderman Cover Up
adidas Disney Spiderman Cover Up
adidas Disney Spiderman Cover Up
adidas Disney Spiderman Cover Up
adidas Disney Spiderman Cover Up
Детски дуксер
Код на производ:
(GT9514)
adidas

adidas Disney Spiderman Cover Up

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.316 ДЕН
Заштеда: 772 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Disney Spiderman lifestyle јакната за момчиња ќе го воодушеви вашето дете со неговиот омилен суперхерој. Големата и впечатлива графика на пајаковата мрежа низ целиот  грб дефинитивно ќе го стави во улогата на Spider-Man. Мекиот материјал од кој е направена ќе му биде пријатна на неговото тело и ќе му даде исклучителна удобност. Овој производ е направен од рециклиран материјал, што покажува дека сме подготвени да се бориме за да ја зачуваме нашата животна средина. Облечете му ја adidas Disney Spiderman lifestyle јакната за момчиња и тој ќе посака да ја носи цел ден, секој ден. Спецификација: Патент Појас со ластик и врвка Еластични делови на ракавите и половината Странични џебови Spiderman графика на задната страна Состав на материјал: 70% памук, 30% полиестер Боја: сина, портокалова .
Подетално

adidas Disney Spiderman lifestyle јакната за момчиња ќе го воодушеви вашето дете со неговиот омилен суперхерој. Големата и впечатлива графика на пајаковата мрежа низ целиот  грб дефинитивно ќе го стави во улогата на Spider-Man. Мекиот материјал од кој е направена ќе му биде пријатна на неговото тело и ќе му даде исклучителна удобност. Овој производ е направен од рециклиран материјал, што покажува дека сме подготвени да се бориме за да ја зачуваме нашата животна средина. Облечете му ја adidas Disney Spiderman lifestyle јакната за момчиња и тој ќе посака да ја носи цел ден, секој ден.

Спецификација:

 • Патент
 • Појас со ластик и врвка
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Странични џебови
 • Spiderman графика на задната страна
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% полиестер
 • Боја: сина, портокалова
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H40302
1.866 ДЕН
Заштеда 25%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GM6932
Дозволете му на вашето дете да игра носејќи го овој горен дел тренерки adidas Little Bo...
2.232 ДЕН
Заштеда 30%
3.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош