Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Rosh
CHAMPION Rosh
CHAMPION Rosh
CHAMPION Rosh
CHAMPION Rosh
CHAMPION Rosh
Детска маица
Код на производ:
(CHA213B805-10)
CHAMPION

CHAMPION Rosh

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH е детска lifestyle маица за момчиња која го носи класичниот спортски Champion изглед. Одличен избор е за носење за време на сите секојдневни активности на училиште или за спортски собири за време на викендот. Удобна и лесна за носење, оваа маица со кратки ракави е направена од мека памучна ткаенина со врвен квалитет. Препознатливото Champion лого во поголеми димензии на градите и дискретното лого на ракавот и даваат на оваа маица за момчиња впечатлив спортски изглед. Засилената крагна не дозволува непотребни поместувања и спречува истегнување и деформирање на маицата при перење. Дозволете им на вашите малечки да уживаат во целодневна удобност и докажаниот квалитет од колекцијата Champion ROCH.Спецификација:• Кратки ракави• Стандарден крој • Champion лого на градите и ракавите• Состав: 100% памук.
Подетално

Champion ROCH е детска lifestyle маица за момчиња која го носи класичниот спортски Champion изглед. Одличен избор е за носење за време на сите секојдневни активности на училиште или за спортски собири за време на викендот. Удобна и лесна за носење, оваа маица со кратки ракави е направена од мека памучна ткаенина со врвен квалитет. Препознатливото Champion лого во поголеми димензии на градите и дискретното лого на ракавот и даваат на оваа маица за момчиња впечатлив спортски изглед. Засилената крагна не дозволува непотребни поместувања и спречува истегнување и деформирање на маицата при перење. Дозволете им на вашите малечки да уживаат во целодневна удобност и докажаниот квалитет од колекцијата Champion ROCH.

Спецификација:

• Кратки ракави
• Стандарден крој
• Champion лого на градите и ракавите
• Состав: 100% памук

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 3-4г.
XS 5-6г.
YSM
SM
S 7-8г.
YMD
MD
M 9-10г.
YLG
YXL
LG
L 11-12г.
XL 13-14г.
2XL 15-16г.
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош