Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
Женски хеланки
Код на производ:
(ELA213F301-01)
ELLESSE

ELLESSE Italia

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.043 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ellesse Ladies Italia се женски lifestyle хеланки кои привлекуваат внимание со својот атрактивен дизајн. Изработени се од памучен материјал, за да уживате во удобното чувство кое ви го нудат. Без разлика дали се одмарате дома или шетате со пријателите, овие хеланки ви овозможуваат удобност и пријатно чувство додека ги носите. Појасот со средна висина обезбедува оптимална покриеност.Спецификација: Состав: 95% памук, 5% еластин Појас со средна висина Боја: црна.
Подетално

ellesse Ladies Italia се женски lifestyle хеланки кои привлекуваат внимание со својот атрактивен дизајн. Изработени се од памучен материјал, за да уживате во удобното чувство кое ви го нудат. Без разлика дали се одмарате дома или шетате со пријателите, овие хеланки ви овозможуваат удобност и пријатно чувство додека ги носите. Појасот со средна висина обезбедува оптимална покриеност.
Спецификација:

 • Состав: 95% памук, 5% еластин
 • Појас со средна висина
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Meri Nikolova
   Meri Nikolova

   09.06.2022. 11:29

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки ELA221F303-81
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.043 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки ELA201F302-01
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Помош