Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Basic
Код на производ:
(CHA213B801-23)
CHAMPION

CHAMPION Basic

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Champion BASIC е детска lifestyle маица со долги ракави за момчиња, која носи препознатлив Champion изглед. Одличен избор за носење за време на сите секојдневни активности на училиште или за спортување за време на викендот.Удобна и лесна за носење, оваа маица со долги ракави е изработена од мека памучна ткаенина. Препознатливиот Champion натпис на градите и дискретното лого на ракавот ѝ даваат на оваа маица впечатлив спортски изглед. Дозволете им на вашите деца да уживаат во удобноста во текот на денот и во испробаниот квалитет од колекцијата Champion BASIC. Спецификација: Долги ракави Стандарден крој Champion натпис на градите и лого на ракавот Состав: 100% памук Боја: сина.
Подетално

Champion BASIC е детска lifestyle маица со долги ракави за момчиња, која носи препознатлив Champion изглед. Одличен избор за носење за време на сите секојдневни активности на училиште или за спортување за време на викендот.Удобна и лесна за носење, оваа маица со долги ракави е изработена од мека памучна ткаенина. Препознатливиот Champion натпис на градите и дискретното лого на ракавот ѝ даваат на оваа маица впечатлив спортски изглед. Дозволете им на вашите деца да уживаат во удобноста во текот на денот и во испробаниот квалитет од колекцијата Champion BASIC.
Спецификација:

 • Долги ракави
 • Стандарден крој
 • Champion натпис на градите и лого на ракавот
 • Состав: 100% памук
 • Боја: сина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош