Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
Машка јакна
Код на производ:
(57970682I-936)
ICEPEAK

ICEPEAK Brimfield

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.073 ДЕН
Заштеда: 1.317 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 XS
 • 48 S
 • 50 M
 • 52 L
 • 54 XL
 • 56 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icepeak BRIMFIELD е машка јакна наменета за различни активности на отворено. Нејзината мека завршница изработена од функционален материјал нуди широк опсег на можности. Горниот слој на јакната е покриен со водоотпорна завршница која обезбедува заштита при дождливи и влажни услови. Овој материјал е исто така отпорен на ветер и обезбедува оптимална заштита и топлина. A.W.S. EXTREME производот ги задоволува потребите на активните луѓе кои поминуваат време на отворено, обезбедувајќи им заштита дури и во екстремни услови. Страничните џебови со патент се погодни за складирање на сите работи што ви се потребни, додека прилагодливата капуљача носи дополнителен слој на заштита. Спецификација: Машка јакна – outdoor Стандарден крој Целосна должина на патент Водоотпорна завршница Прилагодлива капуљача Странични џебови Технички карактеристики на ткаенина: 8.000 mm / 3.000 mvp Состав: 94% полиестер, 6% еластин.
Подетално

Icepeak BRIMFIELD е машка јакна наменета за различни активности на отворено. Нејзината мека завршница изработена од функционален материјал нуди широк опсег на можности. Горниот слој на јакната е покриен со водоотпорна завршница која обезбедува заштита при дождливи и влажни услови. Овој материјал е исто така отпорен на ветер и обезбедува оптимална заштита и топлина. A.W.S. EXTREME производот ги задоволува потребите на активните луѓе кои поминуваат време на отворено, обезбедувајќи им заштита дури и во екстремни услови. Страничните џебови со патент се погодни за складирање на сите работи што ви се потребни, додека прилагодливата капуљача носи дополнителен слој на заштита.
Спецификација:

 • Машка јакна – outdoor
 • Стандарден крој
 • Целосна должина на патент
 • Водоотпорна завршница
 • Прилагодлива капуљача
 • Странични џебови
 • Технички карактеристики на ткаенина: 8.000 mm / 3.000 mvp
 • Состав: 94% полиестер, 6% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46 XS
  48 S
  50 M
  52 L
  54 XL
  56 2XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна 56192504I-382
  5.593 ДЕН
  Заштеда 30%
  7.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна 56192504I-817
  5.593 ДЕН
  Заштеда 30%
  7.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна 57979544I-990
  3.493 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.990 ДЕН
  Помош