Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas AEROREADY WARM-UP ZIP-POCKET REGULAR
adidas AEROREADY WARM-UP ZIP-POCKET REGULAR
adidas AEROREADY WARM-UP ZIP-POCKET REGULAR
adidas AEROREADY WARM-UP ZIP-POCKET REGULAR
adidas AEROREADY WARM-UP ZIP-POCKET REGULAR
adidas AEROREADY WARM-UP ZIP-POCKET REGULAR
adidas AEROREADY WARM-UP ZIP-POCKET REGULAR
adidas AEROREADY WARM-UP ZIP-POCKET REGULAR
adidas AEROREADY WARM-UP ZIP-POCKET REGULAR
adidas AEROREADY WARM-UP ZIP-POCKET REGULAR
Детски дуксер
Код на производ:
(GV2049)
adidas

adidas AEROREADY WARM-UP ZIP-POCKET REGULAR

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.091 ДЕН
Заштеда: 697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Badge of Sports дуксер за девојчиња направен за сите оние кои во душата се вистински спортисти. Овој дуксер ќе ве стопли на пат до и од тренинг. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од нејзината кожа и брзо ја суши, па таа ќе остане сува и ќе концентрирана на тренинзите. Овој производ е направен од рециклиран материјал, што покажува дека сме подготвени да се бориме за да ја зачуваме нашата животна средина. Овој дуксер се затвора на патент низ цела должина, па затоа е исклучително лесен за облекување и соблекување. Обезбедете ѝ врвна опрема за секој тренинг и облечете ја во adidas Badge of Sports дуксер за девојчиња за тренинг. Спецификација: Ребресто засилувања на крагната Патент AEROREADY технологија за апсорпција на пот Еластични деловина ракавите и половината Странични џебови со патент Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер Боја: бела, виолетова, црна .
Подетално

adidas Badge of Sports дуксер за девојчиња направен за сите оние кои во душата се вистински спортисти. Овој дуксер ќе ве стопли на пат до и од тренинг. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од нејзината кожа и брзо ја суши, па таа ќе остане сува и ќе концентрирана на тренинзите. Овој производ е направен од рециклиран материјал, што покажува дека сме подготвени да се бориме за да ја зачуваме нашата животна средина. Овој дуксер се затвора на патент низ цела должина, па затоа е исклучително лесен за облекување и соблекување. Обезбедете ѝ врвна опрема за секој тренинг и облечете ја во adidas Badge of Sports дуксер за девојчиња за тренинг.

Спецификација:

 • Ребресто засилувања на крагната
 • Патент
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Еластични деловина ракавите и половината
 • Странични џебови со патент
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: бела, виолетова, црна
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H26606
adidas Primegreen Future Icon 3 - Stripes е фустан со капуљача за девојчиња, дизајниран...
2.541 ДЕН
Заштеда 25%
3.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош