Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW SWSH SS TOP
W NSW SWSH SS TOP
W NSW SWSH SS TOP
W NSW SWSH SS TOP
W NSW SWSH SS TOP
W NSW SWSH SS TOP
Женска маица
Код на производ:
(CZ8911-010)
NIKE

W NSW SWSH SS TOP

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
2.151 ДЕН
Заштеда: 239 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh е едноставна женска маица со кратки ракави. Направена е од мек памук во стандарден крој и овозможува удобност во текот на целиот ден. Малиот џеб на гради е интересно и практично решение. Има едноставен дизајн со метален знак Swoosh на страна и лесно можете да ја вклопите со остатокот од спортската гардероба. Спецификации: Состав: 100% памук Стандарден крој Боја: црна Код на производ: CZ8911-010 .
Подетално

Nike Sportswear Swoosh е едноставна женска маица со кратки ракави.

Направена е од мек памук во стандарден крој и овозможува удобност во текот на целиот ден.

Малиот џеб на гради е интересно и практично решение.

Има едноставен дизајн со метален знак Swoosh на страна и лесно можете да ја вклопите со остатокот од спортската гардероба.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук
 • Стандарден крој
 • Боја: црна
 • Код на производ: CZ8911-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Swoosh е едноставна женска маица со кратки ракави.

Направена е од мек памук во стандарден крој и овозможува удобност во текот на целиот ден.

Малиот џеб на гради е интересно и практично решение.

Има едноставен дизајн со метален знак Swoosh на страна и лесно можете да ја вклопите со остатокот од спортската гардероба.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук
 • Стандарден крој
 • Боја: црна
 • Код на производ: CZ8911-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош