Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW AIR BF TOP
W NSW AIR BF TOP
W NSW AIR BF TOP
W NSW AIR BF TOP
W NSW AIR BF TOP
W NSW AIR BF TOP
W NSW AIR BF TOP
W NSW AIR BF TOP
Женска маица
Код на производ:
(CZ8614-100)
NIKE

W NSW AIR BF TOP

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Women's Boyfriend Top е женска маица која го освежува омилениот модел со различни текстури и графики. Меката, лесна памучна ткаенина и поширокиот, релаксиран крој нуди удобност и безгрижен стил. Комбинацијата на печатена и извезена графика го прави овој класичен модел многу атрактивен. Удобниот крој прави да изгледате лежерно и опуштено. Спецификации: • Модел: Oversized • Кратки ракави • Перење во машина • Материјал: 100% памук • Боја: Бела / Црна • Код на производ: CZ8614-100 .
Подетално

Nike Air Women's Boyfriend Top е женска маица која го освежува омилениот модел со различни текстури и графики.

Меката, лесна памучна ткаенина и поширокиот, релаксиран крој нуди удобност и безгрижен стил.

Комбинацијата на печатена и извезена графика го прави овој класичен модел многу атрактивен.

Удобниот крој прави да изгледате лежерно и опуштено.

Спецификации:

• Модел: Oversized

• Кратки ракави

• Перење во машина

• Материјал: 100% памук

• Боја: Бела / Црна

• Код на производ: CZ8614-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Women's Boyfriend Top е женска маица која го освежува омилениот модел со различни текстури и графики.

Меката, лесна памучна ткаенина и поширокиот, релаксиран крој нуди удобност и безгрижен стил.

Комбинацијата на печатена и извезена графика го прави овој класичен модел многу атрактивен.

Удобниот крој прави да изгледате лежерно и опуштено.

Спецификации:

• Модел: Oversized

• Кратки ракави

• Перење во машина

• Материјал: 100% памук

• Боја: Бела / Црна

• Код на производ: CZ8614-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош