Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas P.BLUE TEE W
adidas P.BLUE TEE W
adidas P.BLUE TEE W
adidas P.BLUE TEE W
adidas P.BLUE TEE W
adidas P.BLUE TEE W
adidas P.BLUE TEE W
adidas P.BLUE TEE W
adidas P.BLUE TEE W
adidas P.BLUE TEE W
adidas P.BLUE TEE W
adidas P.BLUE TEE W
Женска маица за трчање
Код на производ:
(H11276)
adidas

adidas P.BLUE TEE W

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ослободете ја вашата брзина во женската маица за трчање adidas PRIMEBLUE TEE W. AEROREADY материјалот за брзо сушење овозможува циркулација на воздухот и контрола на влагата, така што ќе останете суви за време на трката и ќе бидете фокусирани на целта. Лесната ткаенина за лесен проток на воздух обезбедува дополнителна енергија, додека леопардскиот принт дава доза на смелост. Рефлектирачките детали ја зголемуваат видливоста дури и кога осветлувањето е слабо. Спецификации: Порелаксиран крој Кратки ракави AEROREADY ткаенина Лого на adidas Рефлектирачки детали Лесна ткаенина Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси Материјал: 100% рециклиран полиестер Боја: Сина Код на производ: H11276 .
Подетално

Ослободете ја вашата брзина во женската маица за трчање adidas PRIMEBLUE TEE W.

AEROREADY материјалот за брзо сушење овозможува циркулација на воздухот и контрола на влагата, така што ќе останете суви за време на трката и ќе бидете фокусирани на целта.

Лесната ткаенина за лесен проток на воздух обезбедува дополнителна енергија, додека леопардскиот принт дава доза на смелост.

Рефлектирачките детали ја зголемуваат видливоста дури и кога осветлувањето е слабо.

Спецификации:

 • Порелаксиран крој
 • Кратки ракави
 • AEROREADY ткаенина
 • Лого на adidas
 • Рефлектирачки детали
 • Лесна ткаенина
 • Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Сина
 • Код на производ: H11276
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Ослободете ја вашата брзина во женската маица за трчање adidas PRIMEBLUE TEE W.

AEROREADY материјалот за брзо сушење овозможува циркулација на воздухот и контрола на влагата, така што ќе останете суви за време на трката и ќе бидете фокусирани на целта.

Лесната ткаенина за лесен проток на воздух обезбедува дополнителна енергија, додека леопардскиот принт дава доза на смелост.

Рефлектирачките детали ја зголемуваат видливоста дури и кога осветлувањето е слабо.

Спецификации:

 • Порелаксиран крој
 • Кратки ракави
 • AEROREADY ткаенина
 • Лого на adidas
 • Рефлектирачки детали
 • Лесна ткаенина
 • Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Сина
 • Код на производ: H11276
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош