Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash
Женски шорцеви за трчање
Код на производ:
(DD6024-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.018 ДЕН
Заштеда: 672 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ви носи удобност во Nike Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash женските шорцеви за трчање. Шорцевите се специфични поради нивниот дизајн, дизајнирани да зрачат со автентичност и стил и да ви даваат самодоверба за време на тренингот. Направени се од 100% рециклирани материјали, како дел од иницијативата Move to Zero на Nike, која има за цел да го отстрани пластичниот отпад. Dri-FIT технологијата обезбедува удобност и го регулира потењето за време на тешки делови од тренингот. Овој женски шорц има два џебови кои во комбинација со мазна, удобна ткаенина се идеален избор за трчање и други активности на отворено. Облечете ги Nike Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash Clash женските шорцеви за трчање и тргнете во освојување на нови патеки. Спецификација: Женски шорцеви - трчање Еластичен појас Dri-FIT технологија Странични џебови Заден џеб со патент Инспирирани од "power suit" дизајн Nike графика Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike ви носи удобност во Nike Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash женските шорцеви за трчање. Шорцевите се специфични поради нивниот дизајн, дизајнирани да зрачат со автентичност и стил и да ви даваат самодоверба за време на тренингот. Направени се од 100% рециклирани материјали, како дел од иницијативата Move to Zero на Nike, која има за цел да го отстрани пластичниот отпад. Dri-FIT технологијата обезбедува удобност и го регулира потењето за време на тешки делови од тренингот. Овој женски шорц има два џебови кои во комбинација со мазна, удобна ткаенина се идеален избор за трчање и други активности на отворено. Облечете ги Nike Dri-FIT Tempo Luxe Icon Clash Clash женските шорцеви за трчање и тргнете во освојување на нови патеки.

Спецификација:

 • Женски шорцеви - трчање
 • Еластичен појас
 • Dri-FIT технологија
 • Странични џебови
 • Заден џеб со патент
 • Инспирирани од "power suit" дизајн
 • Nike графика
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош