Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney MIckey Mouse
adidas Disney MIckey Mouse
adidas Disney MIckey Mouse
adidas Disney MIckey Mouse
adidas Disney MIckey Mouse
adidas Disney MIckey Mouse
adidas Disney MIckey Mouse
adidas Disney MIckey Mouse
adidas Disney MIckey Mouse
adidas Disney MIckey Mouse
Детски тренерки
Код на производ:
(GT9515)
adidas

adidas Disney MIckey Mouse

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Зачувајте во листата на желби
adidas Disney Mickey Mouse Summer lifestyle комплет за девојчиња ќе го воодушеви вашето дете со графики од нејзините омилени цртани ликови. Овој комплет е направен да ѝ даде максимална удобност и мобилност на вашето девојче. Маичката е изработена од најквалитетен памук и овозможува исклучителна удобност и комфор. Долниот дел е растеглив, така што нема да ја спречува во динамичната игра. Овој производ е направен од рециклиран материјал, што покажува дека сме подготвени да се бориме за да ја зачуваме нашата животна средина. Подгответе ја за лето и облечете ја во adidas Disney Mickey Mouse Summer lifestyle комплет за девојчиња. Спецификација: Ребрести засилување на крагната Долг крој Кратки ракави Состав на материјал: 100% памук (маица), 93% памук, 7% еластин (долен дел) Боја: виолетова, бела .
Подетално

adidas Disney Mickey Mouse Summer lifestyle комплет за девојчиња ќе го воодушеви вашето дете со графики од нејзините омилени цртани ликови. Овој комплет е направен да ѝ даде максимална удобност и мобилност на вашето девојче. Маичката е изработена од најквалитетен памук и овозможува исклучителна удобност и комфор. Долниот дел е растеглив, така што нема да ја спречува во динамичната игра. Овој производ е направен од рециклиран материјал, што покажува дека сме подготвени да се бориме за да ја зачуваме нашата животна средина. Подгответе ја за лето и облечете ја во adidas Disney Mickey Mouse Summer lifestyle комплет за девојчиња.

Спецификација:

 • Ребрести засилување на крагната
 • Долг крој
 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 100% памук (маица), 93% памук, 7% еластин (долен дел)
 • Боја: виолетова, бела
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош