Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
Женски дуксер
Код на производ:
(ELA213F610-02)
ELLESSE

ELLESSE Heritage

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
EllesseLadies Heritage е женски lifestyle дуксер. Изработен е од мек памук и ви дава удобно чувство додека го носите. Широкиот крој ви овозможува слобода на движење. Капуљачата можете да ја прилагодите како што вам ви одговара. Искомбинирајте го овој дуксер со вашите омилени фармерки или хеланки, за релаксиран спортски изглед.Спецификација: Состав: 100% памук Прилагодлива капуљача Широк крој Боја: сина.
Подетално

EllesseLadies Heritage е женски lifestyle дуксер. Изработен е од мек памук и ви дава удобно чувство додека го носите. Широкиот крој ви овозможува слобода на движење. Капуљачата можете да ја прилагодите како што вам ви одговара. Искомбинирајте го овој дуксер со вашите омилени фармерки или хеланки, за релаксиран спортски изглед.
Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Прилагодлива капуљача
 • Широк крој
 • Боја: сина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA221F602-83
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA221F608-10
  2.093 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA221F606-81
  2.163 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.090 ДЕН
  Помош