Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(ELA213M101-01)
ELLESSE

ELLESSE Heritage

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Heritage долниот дел машки тренерки се едно од оние безвременски парчиња облека што изгледаат добро во секоја комбинација. Едноставниот крој и пријатната ткаенина нудат секојдневна удобност. Еластичнте делови на ногавиците и појасот овозможуваат совршено вклопување, а страничните џебови се тука за да ги складираате вашите ситници. Логото Ellesse ја истакнува вашата љубов кон брендот.Спецификација: Стандарден крој Еластични делови на ногавиците Еластичен појас Странични џебови Материјал: 85% памук, 15% полиестер Боја: црна.
Подетално

Ellesse Heritage долниот дел машки тренерки се едно од оние безвременски парчиња облека што изгледаат добро во секоја комбинација. Едноставниот крој и пријатната ткаенина нудат секојдневна удобност. Еластичнте делови на ногавиците и појасот овозможуваат совршено вклопување, а страничните џебови се тука за да ги складираате вашите ситници. Логото Ellesse ја истакнува вашата љубов кон брендот.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Еластични делови на ногавиците
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Материјал: 85% памук, 15% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош