Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
Женски дуксер
Код на производ:
(ELA213F608-01)
ELLESSE

ELLESSE Premium

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ellesse Ladies Premium е женски lifestyle дуксер со капуљача. Направен е од мешавина на материјали со висока содржина на памук, обезбедувајќи ви целодневна удобност и комфор. Искомбинирајте го со вашите омилени фармерки или хеланки и бидете забележани каде ѝ да одите.Спецификација: Состав: 80% памук, 15% полиестер, 5% еластин Широк крој Прилагодлива капуљача Боја: црна.
Подетално

ellesse Ladies Premium е женски lifestyle дуксер со капуљача. Направен е од мешавина на материјали со висока содржина на памук, обезбедувајќи ви целодневна удобност и комфор. Искомбинирајте го со вашите омилени фармерки или хеланки и бидете забележани каде ѝ да одите.
Спецификација:

 • Состав: 80% памук, 15% полиестер, 5% еластин
 • Широк крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA221F602-83
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA221F608-10
  2.093 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA221F606-81
  2.163 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.090 ДЕН
  Помош