Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
Машка маица
Код на производ:
(ELA213M802-3A)
ELLESSE

ELLESSE Heritage

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
ellesse Heritage е lifestyle маица за мажи која се одликува со класичен спортски стил. Пријатната ткаенина ќе ви овозможи целодневна удобност, додека удобниот крој го нуди посакуваниот комфор. Интересните Ellesse графики на градите ќе ја нагласат вашата наклонетост кон брендот.Спецификација: Стандарден крој Тркалезна крагна со еластични делови Материјал: 100% памук Боја: сива.
Подетално

ellesse Heritage е lifestyle маица за мажи која се одликува со класичен спортски стил. Пријатната ткаенина ќе ви овозможи целодневна удобност, додека удобниот крој го нуди посакуваниот комфор. Интересните Ellesse графики на градите ќе ја нагласат вашата наклонетост кон брендот.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Тркалезна крагна со еластични делови
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: сива

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош