Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE CLUB
NIKE CLUB
NIKE CLUB
NIKE CLUB
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(36H477-A9Y)
NIKE

NIKE CLUB

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6-7г.
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Club се детски lifestyle долен тренерки за деца, кои се дизајнирани за удобност и комфор. Пружа долготрајна пријатност во контакт со кожата. Класичниот спортски дизајн го изразува спортскиот дух на јуниорите. Изработени се од мешавина на врвен памук и полиестер, кои даваат чувство на мекост и удобност. Познатото лого на Nike Futura на ногата ги прави впечатливи и привлечни. Овој долен дел тренерки е одличен избор за сите деца кои преферираат опуштен, спортски стил на облекување. Практични се, што ѝм овозможува да ги носат во текот на целиот ден. Спецификација: Класичен крој Ребрести делови на ногавиците и прилагодлив, растеглив појас Состав: 60% памук, 40% полиестер – француски фротир Дозволено перење во машина за перење .
Подетално

Nike Club се детски lifestyle долен тренерки за деца, кои се дизајнирани за удобност и комфор. Пружа долготрајна пријатност во контакт со кожата. Класичниот спортски дизајн го изразува спортскиот дух на јуниорите. Изработени се од мешавина на врвен памук и полиестер, кои даваат чувство на мекост и удобност. Познатото лого на Nike Futura на ногата ги прави впечатливи и привлечни. Овој долен дел тренерки е одличен избор за сите деца кои преферираат опуштен, спортски стил на облекување. Практични се, што ѝм овозможува да ги носат во текот на целиот ден.

Спецификација:

 • Класичен крој
 • Ребрести делови на ногавиците и прилагодлив, растеглив појас
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер – француски фротир
 • Дозволено перење во машина за перење
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X 6-7г.
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош