Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas DAME EXT PLY OPPONENT ADVISORY
adidas DAME EXT PLY OPPONENT ADVISORY
adidas DAME EXT PLY OPPONENT ADVISORY
adidas DAME EXT PLY OPPONENT ADVISORY
adidas DAME EXT PLY OPPONENT ADVISORY
adidas DAME EXT PLY OPPONENT ADVISORY
adidas DAME EXT PLY OPPONENT ADVISORY
adidas DAME EXT PLY OPPONENT ADVISORY
adidas DAME EXT PLY OPPONENT ADVISORY
adidas DAME EXT PLY OPPONENT ADVISORY
Машка маица
Код на производ:
(GR9926)
adidas

adidas DAME EXT PLY OPPONENT ADVISORY

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Вашите противници би требало да бидат загрижени и да внимаваат кога ќе излезете на теренот со adidas DAME EXTPLY OPPONENT ADVISORY маица за кошарка. Оваа маица е инспирирана од играта и потписот на плејмејкерот на Portland Trail Blazers, Damian Lillard. Дел од колекцијата Extply која ја комбинира неговата љубов кон кошарката и хип-хопот. Дизајнирана е во еднобојно црно издание со графички детали.  Пораката на оваа маица е иста како и на Lillard која треба секој да ја знае кога ќе излезе на терен - „Противници, внимавајте!“ Изработена е од мек материјал богат со памук, кој делумно е направен од рециклирана ткаенина. Памучните adidas производи поддржуваат одржливо одгледување на памукот.
Подетално

Вашите противници би требало да бидат загрижени и да внимаваат кога ќе излезете на теренот со adidas DAME EXTPLY OPPONENT ADVISORY маица за кошарка. Оваа маица е инспирирана од играта и потписот на плејмејкерот на Portland Trail Blazers, Damian Lillard. Дел од колекцијата Extply која ја комбинира неговата љубов кон кошарката и хип-хопот. Дизајнирана е во еднобојно црно издание со графички детали.  Пораката на оваа маица е иста како и на Lillard која треба секој да ја знае кога ќе излезе на терен - „Противници, внимавајте!“ Изработена е од мек материјал богат со памук, кој делумно е направен од рециклирана ткаенина. Памучните adidas производи поддржуваат одржливо одгледување на памукот.  Ова е дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад.

Поддржете ја оваа иницијатива и придружете им се на тимот на adidas и Lillard со DAME EXTPLY OPPONENT ADVISORY машката маица за кошарка.

Спецификација:

 • Машка маица - кошарка
 • Инспирирана од играта на Damian Lillard
 • Опуштен крој
 • Краток ракав
 • Damian графика на предниот дел
 • Состав: 100% памук
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош