Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Little Boys Disney Spiderman
adidas Little Boys Disney Spiderman
adidas Little Boys Disney Spiderman
adidas Little Boys Disney Spiderman
adidas Little Boys Disney Spiderman
adidas Little Boys Disney Spiderman
adidas Little Boys Disney Spiderman
adidas Little Boys Disney Spiderman
adidas Little Boys Disney Spiderman
adidas Little Boys Disney Spiderman
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(GT9494)
adidas

adidas Little Boys Disney Spiderman

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.866 ДЕН
Заштеда: 622 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MARVEL SPIDER-MAN PANTS е детска тренерка за момчиња инспирирана од еден од најпознатите Marvel херои. Дизајнот на овој долен дел е инспириран од фудбалските модели и гарантира удобност и комфор при нивните динамични активности. Се одликува со рамен крој, странично поставени џебови од предната страна и прилагодлив еластичен појас на половината. Графиките на Spider-Man ќе направат вашето дете да се чувствува како суперхерој. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо производство на памук. Спецификација: Детски тренерки за момчиња Рамен крој Еластичен појас со подесување Странични џебови © Marvel Подобра иницијатива за памук Состав: 60% памук, 30% рециклиран полиестер, 10% рециклирано памучно руно Боја: сина .
Подетално

adidas MARVEL SPIDER-MAN PANTS е детска тренерка за момчиња инспирирана од еден од најпознатите Marvel херои. Дизајнот на овој долен дел е инспириран од фудбалските модели и гарантира удобност и комфор при нивните динамични активности. Се одликува со рамен крој, странично поставени џебови од предната страна и прилагодлив еластичен појас на половината. Графиките на Spider-Man ќе направат вашето дете да се чувствува како суперхерој. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо производство на памук.

Спецификација:

 • Детски тренерки за момчиња
 • Рамен крој
 • Еластичен појас со подесување
 • Странични џебови
 • © Marvel
 • Подобра иницијатива за памук
 • Состав: 60% памук, 30% рециклиран полиестер, 10% рециклирано памучно руно
 • Боја: сина
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas LK BR KN PNT2 се унисекс тренерки за деца кои ќе им овозможат да останат активни...
1.532 ДЕН
Заштеда 30%
2.188 ДЕН
Помош