Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
Машки дуксер
Код на производ:
(CU4489-337)
NIKE

M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR

Претходна цена
7.590 ДЕН
Моментална Цена
7.590 ДЕН
Цена со попуст
6.831 ДЕН
Заштеда: 759 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech Fleece Men's Full-Zip Hoodie е машки дуксер со капуљача што овозможува совршена удобност и топлина во постудените денови. Овој дуксер има двонасочен патент по целата должина, пространа капуљача и дискретно лого на градите кои му даваат модерен изглед на овој класичен модел. Материјалот Tech Fleece е одличен изолатор со врвен изглед што ќе ве стопли без да чувствувате дополнителна тежина. Вие останувате суви во овој дуксер, дури кога времето е влажно. Џебовите на ракавите овозможуваат брз и лесен пристап до вашиот телефон, картички или клучеви. Капуљачата нуди удобност и аеродинамичен изглед. Овој практичен дуксер нуди многу удобности и интересен спортски изглед на вашиот секојдневен стил. Спецификации: Машки дуксер со капуљача Стандарден крој Предни џебови Материјал: 66% памук, 34% полиестер Перење во машина Големина: XS - 4XL Боја: темнозелена Код на производ: CU4489-337 .
Подетално

Nike Sportswear Tech Fleece Men's Full-Zip Hoodie е машки дуксер со капуљача што овозможува совршена удобност и топлина во постудените денови.

Овој дуксер има двонасочен патент по целата должина, пространа капуљача и дискретно лого на градите кои му даваат модерен изглед на овој класичен модел.

Материјалот Tech Fleece е одличен изолатор со врвен изглед што ќе ве стопли без да чувствувате дополнителна тежина.

Вие останувате суви во овој дуксер, дури кога времето е влажно.

Џебовите на ракавите овозможуваат брз и лесен пристап до вашиот телефон, картички или клучеви.

Капуљачата нуди удобност и аеродинамичен изглед.

Овој практичен дуксер нуди многу удобности и интересен спортски изглед на вашиот секојдневен стил.

Спецификации:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Материјал: 66% памук, 34% полиестер
 • Перење во машина
 • Големина: XS - 4XL
 • Боја: темнозелена
 • Код на производ: CU4489-337
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Tech Fleece Men's Full-Zip Hoodie е машки дуксер со капуљача што овозможува совршена удобност и топлина во постудените денови.

Овој дуксер има двонасочен патент по целата должина, пространа капуљача и дискретно лого на градите кои му даваат модерен изглед на овој класичен модел.

Материјалот Tech Fleece е одличен изолатор со врвен изглед што ќе ве стопли без да чувствувате дополнителна тежина.

Вие останувате суви во овој дуксер, дури кога времето е влажно.

Џебовите на ракавите овозможуваат брз и лесен пристап до вашиот телефон, картички или клучеви.

Капуљачата нуди удобност и аеродинамичен изглед.

Овој практичен дуксер нуди многу удобности и интересен спортски изглед на вашиот секојдневен стил.

Спецификации:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Материјал: 66% памук, 34% полиестер
 • Перење во машина
 • Големина: XS - 4XL
 • Боја: темнозелена
 • Код на производ: CU4489-337
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош