Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
UNDER ARMOUR Launch
Машки шорцеви за трчање
Код на производ:
(1361497-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Launch

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Launch е машки шорц за трчање кој ви дава супериорна удобност и пријатност. Шорцевите се направени од материјал кој ја впива потта и многу брзо се суши, а мрежестите панели од страна обезбедуваат дополнителна циркулација на воздухот. Внатрешниот дел за компресија обезбедува покриеност и поддршка. Материјалот е растеглив во сите четири насоки и ви овозможува непречени движења за време на тренингот. Технологијата против непријатна миризбаго спречува растот на микробите и ви помага да останете безгрижни и фокусирани на вашите цели. Појасот за растегнување има скриен внатрешен раб кој ви овозможува да ги прилагодите шорцевите на вашите сопствени потреби. Рефлектирачките елементи ве прават забележливи во услови на намалена видливост на патеката. Овој машки шорц за трчање е идеален за сите мажи кои тренираат секој ден и не сакаат да се откажат од совршената удобност.Спецификација: Машки шорцеви за трчање Лесен, удобен материјал Материјалот се растегнува во сите четири насоки Технологија против непријатна миризба и формирање на микроби Мрежести панели за дополнителна прозрачност Растеглив, прилагодлив појас со учкур Странични џебови Рефлектирачки детали Машинско перење.
Подетално

Under Armour Launch е машки шорц за трчање кој ви дава супериорна удобност и пријатност. Шорцевите се направени од материјал кој ја впива потта и многу брзо се суши, а мрежестите панели од страна обезбедуваат дополнителна циркулација на воздухот. Внатрешниот дел за компресија обезбедува покриеност и поддршка. Материјалот е растеглив во сите четири насоки и ви овозможува непречени движења за време на тренингот. Технологијата против непријатна миризбаго спречува растот на микробите и ви помага да останете безгрижни и фокусирани на вашите цели. Појасот за растегнување има скриен внатрешен раб кој ви овозможува да ги прилагодите шорцевите на вашите сопствени потреби. Рефлектирачките елементи ве прават забележливи во услови на намалена видливост на патеката. Овој машки шорц за трчање е идеален за сите мажи кои тренираат секој ден и не сакаат да се откажат од совршената удобност.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за трчање
 • Лесен, удобен материјал
 • Материјалот се растегнува во сите четири насоки
 • Технологија против непријатна миризба и формирање на микроби
 • Мрежести панели за дополнителна прозрачност
 • Растеглив, прилагодлив појас со учкур
 • Странични џебови
 • Рефлектирачки детали
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош