Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Farm Rio Print Loose Cropped Cotton Logo
adidas X Farm Rio Print Loose Cropped Cotton Logo
adidas X Farm Rio Print Loose Cropped Cotton Logo
adidas X Farm Rio Print Loose Cropped Cotton Logo
adidas X Farm Rio Print Loose Cropped Cotton Logo
adidas X Farm Rio Print Loose Cropped Cotton Logo
adidas X Farm Rio Print Loose Cropped Cotton Logo
adidas X Farm Rio Print Loose Cropped Cotton Logo
adidas X Farm Rio Print Loose Cropped Cotton Logo
adidas X Farm Rio Print Loose Cropped Cotton Logo
Женска маица
Код на производ:
(H45138)
adidas

adidas X Farm Rio Print Loose Cropped Cotton Logo

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овој adidas дуксер е производ на соработка со FARM Rio и се одликува со живописни графики на ракавите инспирирани од диви цвеќиња. Памукот и полиестерот допринесуваат опимална  топлина. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичниот отпад. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Лежерен крој • 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза • Меко чувство • Скратена должина • FARM Rio графика • Иницијатива за подобар памук • Боја на производот: Multicolor • Код на производот: H45138 .
Подетално

Овој adidas дуксер е производ на соработка со FARM Rio и се одликува со живописни графики на ракавите инспирирани од диви цвеќиња. Памукот и полиестерот допринесуваат опимална  топлина. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичниот отпад.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лежерен крој

• 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

• Меко чувство

• Скратена должина

• FARM Rio графика

• Иницијатива за подобар памук

• Боја на производот: Multicolor

• Код на производот: H45138

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица HF2010
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Помош