Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TRICOL TT SLVR
adidas TRICOL TT SLVR
adidas TRICOL TT SLVR
adidas TRICOL TT SLVR
adidas TRICOL TT SLVR
adidas TRICOL TT SLVR
adidas TRICOL TT SLVR
adidas TRICOL TT SLVR
Машки дуксер
Код на производ:
(GN4208)
adidas

adidas TRICOL TT SLVR

Претходна цена
6.288 ДЕН
Моментална Цена
6.288 ДЕН
Моментална Цена
6.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TRICOLOR TRACKTOP SILVER е машки дуксер во кој сигурно ќе привлечете внимание. Необичниот модел со метален сјај, со извезен Trefoil знак на ракавите е наменет за љубителите на автентичниот стил и оние кои сакаат да се истакнуваат. Во производството се користеше висококвалитетен рециклиран материјал како дел од поддршката на adidas за намалување на пластичниот отпад. Доколку уживате во експерименталнот стил, овој дуксер е за вас. Спецификации: Состав: 100% полиуретан, Primegreen Боја: сива - сребрена Код на производ: GN4208 .
Подетално

adidas TRICOLOR TRACKTOP SILVER е машки дуксер во кој сигурно ќе привлечете внимание.

Необичниот модел со метален сјај, со извезен Trefoil знак на ракавите е наменет за љубителите на автентичниот стил и оние кои сакаат да се истакнуваат.

Во производството се користеше висококвалитетен рециклиран материјал како дел од поддршката на adidas за намалување на пластичниот отпад.

Доколку уживате во експерименталнот стил, овој дуксер е за вас.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиуретан, Primegreen
 • Боја: сива - сребрена
 • Код на производ: GN4208
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TRICOLOR TRACKTOP SILVER е машки дуксер во кој сигурно ќе привлечете внимание.

Необичниот модел со метален сјај, со извезен Trefoil знак на ракавите е наменет за љубителите на автентичниот стил и оние кои сакаат да се истакнуваат.

Во производството се користеше висококвалитетен рециклиран материјал како дел од поддршката на adidas за намалување на пластичниот отпад.

Доколку уживате во експерименталнот стил, овој дуксер е за вас.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиуретан, Primegreen
 • Боја: сива - сребрена
 • Код на производ: GN4208
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H39780
3.645 ДЕН
Заштеда 15%
4.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GT3737
4.155 ДЕН
Заштеда 15%
4.888 ДЕН
Помош