Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE M NK DRY ACD21 DRIL TOP
NIKE M NK DRY ACD21 DRIL TOP
NIKE M NK DRY ACD21 DRIL TOP
NIKE M NK DRY ACD21 DRIL TOP
Машки дуксер
Код на производ:
(CW6110-011)
NIKE

NIKE M NK DRY ACD21 DRIL TOP

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit Academy Drill Top е направен од растеглив, лесен материјал кој ја задржува влагата додека вежбате на тренинг. Ракавите со отвори за палецот го држат на место дуксерот додека сте во движење. Дизајнот е инспириран од облеката на професионалните спортисти. Спецификации: • Стандарден крој • Состав: 100% полиестер • Dri-Fit технологија • Дозволено перење во машина • Боја: црна • Код на производ: CW6110-011 .
Подетално

Nike Dri-Fit Academy Drill Top е направен од растеглив, лесен материјал кој ја задржува влагата додека вежбате на тренинг.

Ракавите со отвори за палецот го држат на место дуксерот додека сте во движење. Дизајнот е инспириран од облеката на професионалните спортисти.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Состав: 100% полиестер

• Dri-Fit технологија

• Дозволено перење во машина

• Боја: црна

• Код на производ: CW6110-011

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-Fit Academy Drill Top е направен од растеглив, лесен материјал кој ја задржува влагата додека вежбате на тренинг.

Ракавите со отвори за палецот го држат на место дуксерот додека сте во движење. Дизајнот е инспириран од облеката на професионалните спортисти.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Состав: 100% полиестер

• Dri-Fit технологија

• Дозволено перење во машина

• Боја: црна

• Код на производ: CW6110-011

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош