Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FBLS HOODY AOP
FBLS HOODY AOP
FBLS HOODY AOP
FBLS HOODY AOP
FBLS HOODY AOP
FBLS HOODY AOP
FBLS HOODY AOP
FBLS HOODY AOP
Машки дуксер
Код на производ:
(GN3336)
adidas

FBLS HOODY AOP

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
5.188 ДЕН
Моментална Цена
5.188 ДЕН
Моментална Цена
5.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сте личност која не ги извршува вообичаените работи, вашиот стил не треба да биде обичен, надополнете го со adidas adidas FBLS HOODY AOP машкиот дуксер со капуљача за секој ден. Дизајнот го крева вашиот изглед за неколку нивоа погоре. Францускиот фротир ви дава чувство дека секој ден е опуштена недела. Спецификации: Модел: regular fit Машки lifestyle дуксер Прилагодлива капуљача Џеб кенгур Еластични делови на ракавите и околу половината Материјал: 100% памук Нашите памучни производи го поддржуваат одржливото одгледување на памук. Ова е дел од нашата иницијатива за намалување на пластичниот отпад. Боја: Multicolor Код на производ: GN3336 .
Подетално

Ако сте личност која не ги извршува вообичаените работи, вашиот стил не треба да биде обичен, надополнете го со adidas adidas FBLS HOODY AOP машкиот дуксер со капуљача за секој ден.

Дизајнот го крева вашиот изглед за неколку нивоа погоре.

Францускиот фротир ви дава чувство дека секој ден е опуштена недела.

Спецификации:

 • Модел: regular fit
 • Машки lifestyle дуксер
 • Прилагодлива капуљача
 • Џеб кенгур
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Материјал: 100% памук
  • Нашите памучни производи го поддржуваат одржливото одгледување на памук. Ова е дел од нашата иницијатива за намалување на пластичниот отпад.
 • Боја: Multicolor
 • Код на производ: GN3336
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Ако сте личност која не ги извршува вообичаените работи, вашиот стил не треба да биде обичен, надополнете го со adidas adidas FBLS HOODY AOP машкиот дуксер со капуљача за секој ден.

Дизајнот го крева вашиот изглед за неколку нивоа погоре.

Францускиот фротир ви дава чувство дека секој ден е опуштена недела.

Спецификации:

 • Модел: regular fit
 • Машки lifestyle дуксер
 • Прилагодлива капуљача
 • Џеб кенгур
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Материјал: 100% памук
  • Нашите памучни производи го поддржуваат одржливото одгледување на памук. Ова е дел од нашата иницијатива за намалување на пластичниот отпад.
 • Боја: Multicolor
 • Код на производ: GN3336
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош