Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TEE BEACH JET SKI
M NSW TEE BEACH JET SKI
M NSW TEE BEACH JET SKI
M NSW TEE BEACH JET SKI
M NSW TEE BEACH JET SKI
M NSW TEE BEACH JET SKI
M NSW TEE BEACH JET SKI
M NSW TEE BEACH JET SKI
Машка маица
Код на производ:
(DD1280-800)
NIKE

M NSW TEE BEACH JET SKI

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.791 ДЕН
Заштеда: 199 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машка lifestyle маица со кратки ракави со графика на предната страна која ве повикува на авантура. Направена од мека памучна ткаенина, оваа маица e совршен избор за сите ваши дневни активности. Стандардниот крој ја следи линијата на телото и овозможува целосна слобода на движење. Искомбинирајте ја оваа маица со вашите омилени фармерки и препуштете се на сè што ќе донесе денот.   Спецификации: • Состав: 100% памук • Стандарден крој • Перење во машина • Код на производ: DD1280-800 .
Подетално

Nike Sportswear е машка lifestyle маица со кратки ракави со графика на предната страна која ве повикува на авантура.

Направена од мека памучна ткаенина, оваа маица e совршен избор за сите ваши дневни активности.

Стандардниот крој ја следи линијата на телото и овозможува целосна слобода на движење.

Искомбинирајте ја оваа маица со вашите омилени фармерки и препуштете се на сè што ќе донесе денот.

 

Спецификации:

• Состав: 100% памук

• Стандарден крој

• Перење во машина

• Код на производ: DD1280-800

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear е машка lifestyle маица со кратки ракави со графика на предната страна која ве повикува на авантура.

Направена од мека памучна ткаенина, оваа маица e совршен избор за сите ваши дневни активности.

Стандардниот крој ја следи линијата на телото и овозможува целосна слобода на движење.

Искомбинирајте ја оваа маица со вашите омилени фармерки и препуштете се на сè што ќе донесе денот.

 

Спецификации:

• Состав: 100% памук

• Стандарден крој

• Перење во машина

• Код на производ: DD1280-800

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош