Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Running Top
NIKE Running Top
NIKE Running Top
NIKE Running Top
NIKE Running Top
NIKE Running Top
NIKE Running Top
NIKE Running Top
Машка маица за трчање
Код на производ:
(CU5992-010)
NIKE

NIKE Running Top

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.881 ДЕН
Заштеда: 209 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Miller е машка маица за трчање со кратки ракави од колекцијата Wild Runn. Изработена е од рециклиран полиестер и обезбедува совршена удобност. Материјалот со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од кожата, па дури и за време на најинтензивните тренинзи се чувствувате суво, удобно и фокусирано на вашата цел. Интересните Nike графики ја истакнуваат вашата спортска посветеност и тркачка страст. Флуоресцентните елементи овозможуваат побезбедно трчање ноќе. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Редовен крој Dri-FIT технологија за отстранување на пот Флуоресцентни детали Машинско перење Материјал: 100% полиестер Големина: XS - 2XL .
Подетално

Nike Dri-FIT Miller е машка маица за трчање со кратки ракави од колекцијата Wild Runn. Изработена е од рециклиран полиестер и обезбедува совршена удобност. Материјалот со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од кожата, па дури и за време на најинтензивните тренинзи се чувствувате суво, удобно и фокусирано на вашата цел. Интересните Nike графики ја истакнуваат вашата спортска посветеност и тркачка страст. Флуоресцентните елементи овозможуваат побезбедно трчање ноќе.

Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Редовен крој
 • Dri-FIT технологија за отстранување на пот
 • Флуоресцентни детали
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер
 • Големина: XS - 2XL
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош