Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas FB HYPE SHORT
adidas FB HYPE SHORT
adidas FB HYPE SHORT
adidas FB HYPE SHORT
adidas FB HYPE SHORT
adidas FB HYPE SHORT
adidas FB HYPE SHORT
adidas FB HYPE SHORT
adidas FB HYPE SHORT
adidas FB HYPE SHORT
Машки шорцеви
Код на производ:
(GN4642)
adidas

adidas FB HYPE SHORT

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.091 ДЕН
Заштеда: 697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FB HYPE се машки шорцеви за тренинг кои ќе ви помогнат полесно да ги надминете секојдневните предизвици. Дизајнирани се да ви пружат поддршка при интензивни тренинзи. Благодарение на технологијата AEROREADY за апсорпција на пот, ќе останете суви и свежи во текот на целиот тренинг. Лесната и еластична ткаенина обезбедува поголема слобода при секое движење. Овој производ е направен од Pimegreen рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да се стави крај на употребата на пластичниот отпад. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Редовен крој Странични џебови со патент AEROREADY технологија која ја апсорбира потта Еластичен појас со подесување Primegreen Состав: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин Боја: Црна .
Подетално

adidas FB HYPE се машки шорцеви за тренинг кои ќе ви помогнат полесно да ги надминете секојдневните предизвици. Дизајнирани се да ви пружат поддршка при интензивни тренинзи. Благодарение на технологијата AEROREADY за апсорпција на пот, ќе останете суви и свежи во текот на целиот тренинг. Лесната и еластична ткаенина обезбедува поголема слобода при секое движење. Овој производ е направен од Pimegreen рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да се стави крај на употребата на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Редовен крој
 • Странични џебови со патент
 • AEROREADY технологија која ја апсорбира потта
 • Еластичен појас со подесување
 • Primegreen
 • Состав: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош