Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
Машки дуксер
Код на производ:
(ELA213M601-01)
ELLESSE

ELLESSE Heritage

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Heritage е машки lifestyle дуксер кој ви носи секојдневна удобност и комфор. Пријатната памучна ткаенина и стандардниот крој го прават ова парче омилено, за секоја пригода. Едноставноста на дизајнот ја нарушува нагласената Ellesse графика на градите.Спецификација: Стандарден крој Тркалезна крагна со еластични делови Еластични делови на ракавите и појасот Ellesse графика Материјал: 100% памук Боја: црна.
Подетално

Ellesse Heritage е машки lifestyle дуксер кој ви носи секојдневна удобност и комфор. Пријатната памучна ткаенина и стандардниот крој го прават ова парче омилено, за секоја пригода. Едноставноста на дизајнот ја нарушува нагласената Ellesse графика на градите.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Тркалезна крагна со еластични делови
 • Еластични делови на ракавите и појасот
 • Ellesse графика
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош