Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
Женска маица
Код на производ:
(DJ6235-010)
NIKE

NIKE Yoga

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike Yoga женската маица се одликува со прозрачен дизајн и пократок крој што ви помага да се движите слободно и без дистракции. Исклучително меката ткаенина ви дава удобност додека се наведнувате и се истегнувате за време на вежбањето. Ткаенина која лесно ја отстранува влагата, ви дава свежина и ви овозможува да останете суви до крајот на асаните. Овој производ е направен од најмалку 75% рециклиран материјал. Спецификација: Поширок и пократок крој Материјал: 75% полиестер, 13% памук, 12% вискоза.
Подетално

Nike Yoga женската маица се одликува со прозрачен дизајн и пократок крој што ви помага да се движите слободно и без дистракции. Исклучително меката ткаенина ви дава удобност додека се наведнувате и се истегнувате за време на вежбањето. Ткаенина која лесно ја отстранува влагата, ви дава свежина и ви овозможува да останете суви до крајот на асаните. Овој производ е направен од најмалку 75% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Поширок и пократок крој
 • Материјал: 75% полиестер, 13% памук, 12% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош