Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas BRAND LOVE RELAXED
adidas BRAND LOVE RELAXED
adidas BRAND LOVE RELAXED
adidas BRAND LOVE RELAXED
adidas BRAND LOVE RELAXED
adidas BRAND LOVE RELAXED
adidas BRAND LOVE RELAXED
adidas BRAND LOVE RELAXED
adidas BRAND LOVE RELAXED
adidas BRAND LOVE RELAXED
adidas BRAND LOVE RELAXED
adidas BRAND LOVE RELAXED
Женски дуксер
Код на производ:
(GS1373)
adidas

adidas BRAND LOVE RELAXED

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.541 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дозволете му на светот да ја види вашата автентична перспектива на животот со adidas BRAND LOVE женскиот lifestyle дуксер. Овој женски дуксер со капуљача му дава личен печат на вашиот спортски стил. Изработен е од мека ткаенина богата со памук која носи целодневна удобност и пријатност без оглед на динамиката која е присутна во вашето секојдневие. Носете го по дома или во прошетка, не е важно, бидејќи неговата мека структура и опуштениот крој ќе ви овозможат чувство на комфор и пријатност.
Подетално

Дозволете му на светот да ја види вашата автентична перспектива на животот со adidas BRAND LOVE женскиот lifestyle дуксер. Овој женски дуксер со капуљача му дава личен печат на вашиот спортски стил. Изработен е од мека ткаенина богата со памук која носи целодневна удобност и пријатност без оглед на динамиката која е присутна во вашето секојдневие. Носете го по дома или во прошетка, не е важно, бидејќи неговата мека структура и опуштениот крој ќе ви овозможат чувство на комфор и пријатност.  Доминантното Badge of Sport лого го прави автентичен и препознатлив. Станете дел од тимот носејќи го adidas BRAND LOVE женскиот lifestyle дуксер.

Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Oпуштен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џебови
 • Badge of Sport лого
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза
 • Боја: портокалова
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош