Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
Женска маица
Код на производ:
(GT8815)
adidas

adidas FLORAL

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Откријте ја моќта на цвеќето и доаѓањето на пролетта во adidas GRAPHIC женската lifestyle маица. Лежерниот крој со себе носи секојдневен комфор и слобода на движење, каде и да сте и што и да правите. Носете ја за време на дневните обврски или во ноќното излегување, не е важно, бидејќи нејзината мека структура и впечатливата графика секогаш ќе ве направат свежи и забележливи. Најдобриот дел е тој што лесната памучна ткаенина прави да се чувствувате удобно во текот на целиот ден. adidas памучните производи поддржуваат одржливо одгледување памук. Ова е дел од амбициите на adidas да ја прекине употребата на пластичниот отпад. Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas со женската маица adidas GRAPHIC. Спецификација: Женска маица - lifestyle Опуштен крој Краток ракав Цветна графика Состав: 100% памук Боја: Црна .
Подетално

Откријте ја моќта на цвеќето и доаѓањето на пролетта во adidas GRAPHIC женската lifestyle маица. Лежерниот крој со себе носи секојдневен комфор и слобода на движење, каде и да сте и што и да правите. Носете ја за време на дневните обврски или во ноќното излегување, не е важно, бидејќи нејзината мека структура и впечатливата графика секогаш ќе ве направат свежи и забележливи. Најдобриот дел е тој што лесната памучна ткаенина прави да се чувствувате удобно во текот на целиот ден. adidas памучните производи поддржуваат одржливо одгледување памук. Ова е дел од амбициите на adidas да ја прекине употребата на пластичниот отпад. Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas со женската маица adidas GRAPHIC.

Спецификација:

 • Женска маица - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Краток ракав
 • Цветна графика
 • Состав: 100% памук
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош