Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
Женски дуксер
Код на производ:
(H40984)
adidas

adidas Z.N.E. SPORTSWEAR

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.641 ДЕН
Заштеда: 1.547 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Z.N.E. дуксерот ви помага да се фокусирате на вашите амбиции давајќи ви оптимална удобност и неверојатен комфор во текот на целиот ден. Растегливиот материјал е идеален за загревање пред тренинг, трчање или за релаксација. Се одликува со патент низ цела должина, прилагодлива капуљача и предни џебови со патент во кои безбедно можете да ги чувате вашите ситници, или да ги стоплите рацете во текот на студените, зимски денови. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Slim fit • Патен низ целата должина / прилагодлива капуљача • 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% двојно плетен еластин • Предни џебови со патент • Двојно плетење • Primegreen, Better Cotton Initiative • Боја на производот: Светло виолетова • Код на производ: H40984 .
Подетално

adidas Z.N.E. дуксерот ви помага да се фокусирате на вашите амбиции давајќи ви оптимална удобност и неверојатен комфор во текот на целиот ден. Растегливиот материјал е идеален за загревање пред тренинг, трчање или за релаксација. Се одликува со патент низ цела должина, прилагодлива капуљача и предни џебови со патент во кои безбедно можете да ги чувате вашите ситници, или да ги стоплите рацете во текот на студените, зимски денови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Slim fit

• Патен низ целата должина / прилагодлива капуљача

• 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% двојно плетен еластин

• Предни џебови со патент

• Двојно плетење

• Primegreen, Better Cotton Initiative

• Боја на производот: Светло виолетова

• Код на производ: H40984

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош