Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas M WND MOTHER
adidas M WND MOTHER
adidas M WND MOTHER
adidas M WND MOTHER
adidas M WND MOTHER
adidas M WND MOTHER
adidas M WND MOTHER
adidas M WND MOTHER
adidas M WND MOTHER
adidas M WND MOTHER
Машки шушкавец
Код на производ:
(H39835)
adidas

adidas M WND MOTHER

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.188 ДЕН
Моментална цена
5.188 ДЕН
Цена со попуст
4.150 ДЕН
Заштеда: 1.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Обезбедете си оптимална удобност и врвен стил со овој adidas шушкавец и бидете забележани каде и да одите. Пријатниот материјал и опуштениот крој овозможуваат да го истакнете вашиот спортски стил во прв план. Прилагодливата капуљача дава дополнителна покриеност во текот на студените, ветровити денови. Овој шушкавец е практичен бидејќи лесно можете да го спакувате во џебот. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Опуштен крој • Патент низ целата должина / прилагодлива капуљача • 100% рециклиран најлон • Предни џебови • Еластични делови на ракавите и половината • Primegreen • Боја на производот: Крем • Код на производот: H39835 .
Подетално

Обезбедете си оптимална удобност и врвен стил со овој adidas шушкавец и бидете забележани каде и да одите. Пријатниот материјал и опуштениот крој овозможуваат да го истакнете вашиот спортски стил во прв план. Прилагодливата капуљача дава дополнителна покриеност во текот на студените, ветровити денови. Овој шушкавец е практичен бидејќи лесно можете да го спакувате во џебот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Опуштен крој

• Патент низ целата должина / прилагодлива капуљача

• 100% рециклиран најлон

• Предни џебови

• Еластични делови на ракавите и половината

• Primegreen

• Боја на производот: Крем

• Код на производот: H39835

Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Обезбедете си оптимална удобност и врвен стил со овој adidas шушкавец и бидете забележани каде и да одите. Пријатниот материјал и опуштениот крој овозможуваат да го истакнете вашиот спортски стил во прв план. Прилагодливата капуљача дава дополнителна покриеност во текот на студените, ветровити денови. Овој шушкавец е практичен бидејќи лесно можете да го спакувате во џебот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Опуштен крој

• Патент низ целата должина / прилагодлива капуљача

• 100% рециклиран најлон

• Предни џебови

• Еластични делови на ракавите и половината

• Primegreen

• Боја на производот: Крем

• Код на производот: H39835

Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.550 ДЕН
Заштеда 20%
5.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas W.N.D. JACKET е машка јакна за заштита од ветер. Оваа практична јакна е изработе...
4.230 ДЕН
Заштеда 20%
5.288 ДЕН
Помош