Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
Женска маица за трчање
Код на производ:
(DD4898-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Swoosh Run

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Излезете на патеката во ново, свежо издание во Nike Dri-FIT Swoosh Run женската маица за трчање. Изработена е од лесна ткаенина со испреплетена графика, која е тука ви обезбеди удобност и модерен, спортски стил. Страничните отвори обезбедуваат слобода на движење и оптимален проток на воздух. Удобната Dri-FIT технологија обезбедува комфор и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Моќната графика и двете Swoosh логоа кои имаат сјајна контура и метална завршница, го комплетираат спортскиот изглед на оваа маица и го истакнуваат богатото наследство на Nike. Направена е од 100% рециклирани материјали, како дел од иницијативата Move to Zero на Nike, која има за цел да го отстрани пластичниот отпад. Поддржете ја оваа кампања и станете дел од тимот на Nike со Dri-FIT Swoosh Run женската маичка за трчање.  Спецификација: Женска маица - трчање Стандарден крој Кратки ракави Флуоресцентни детали Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Излезете на патеката во ново, свежо издание во Nike Dri-FIT Swoosh Run женската маица за трчање. Изработена е од лесна ткаенина со испреплетена графика, која е тука ви обезбеди удобност и модерен, спортски стил. Страничните отвори обезбедуваат слобода на движење и оптимален проток на воздух. Удобната Dri-FIT технологија обезбедува комфор и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Моќната графика и двете Swoosh логоа кои имаат сјајна контура и метална завршница, го комплетираат спортскиот изглед на оваа маица и го истакнуваат богатото наследство на Nike. Направена е од 100% рециклирани материјали, како дел од иницијативата Move to Zero на Nike, која има за цел да го отстрани пластичниот отпад. Поддржете ја оваа кампања и станете дел од тимот на Nike со Dri-FIT Swoosh Run женската маичка за трчање.

 Спецификација:

 • Женска маица - трчање
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Флуоресцентни детали
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош