Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Big Logo Hoodie
UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Big Logo Hoodie
UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Big Logo Hoodie
UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Big Logo Hoodie
Детски дуксер
Код на производ:
(1357585-600)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Big Logo Hoodie

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Rival Fleece детскиот дуксер за момчиња со капуљача носи секојдневна удобност и удобност. Лесна и исклучително удобна ткаенина изработена од мешавина на квалитетни материјали и брусен ентериер кој ја задржува топлината, ќе го направи овој дуксер нивното омилено парче облека. Капуљачата е тука за да обезбеди дополнителна топлина и удобност, додека кенгур џебот е идеален за момчињата да ги остават своите ситници на безбедно место. Еластичните делови на ракавите го држат дуксерот на место, овозможувајќи слобода на движење и оптимална покриеност. Едноставниот дизајн и UA логото го откриваат спортскиот дух и љубовта на вашите момчиња кон брендот. Спецификација: Еластични делови на ракавите и половината Кенгур џеб Материјал: 80% памук, 20% полиестер Машинско перење.
Подетално

Under Armour Rival Fleece детскиот дуксер за момчиња со капуљача носи секојдневна удобност и удобност. Лесна и исклучително удобна ткаенина изработена од мешавина на квалитетни материјали и брусен ентериер кој ја задржува топлината, ќе го направи овој дуксер нивното омилено парче облека. Капуљачата е тука за да обезбеди дополнителна топлина и удобност, додека кенгур џебот е идеален за момчињата да ги остават своите ситници на безбедно место. Еластичните делови на ракавите го држат дуксерот на место, овозможувајќи слобода на движење и оптимална покриеност. Едноставниот дизајн и UA логото го откриваат спортскиот дух и љубовта на вашите момчиња кон брендот.
Спецификација:

 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Кенгур џеб
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM 9-10г.
  SM
  S
  YMD 11-12г.
  MD
  M
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 1370206-001
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош